O nás

Obchodná spoločnosť Veľkoobchod H A N C O, a.s. vznikla v r. 1995 osamostatnením sa z pôvodnej materskej spoločnosti pôsobiacej na trhu od októbra 1993. Za uvedené obdobie si táto firma, skôr rodinného charakteru, získala mnoho spokojných zákazníkov, ktorí oceňujú individuálny styk so zákazníkom, ústretovosť, solídnosť, ale i rýchlosť dodávok uceleného charakteru a poradenský servis od pracovníkov spoločnosti.

V súčasnosti je činnosť spoločnosti orientovaná predovšetkým na dodávky širokého sortimentu čistiacich prostriedkov, strojov a pomôcok určených k čisteniu akýchkoľvek predmetov, alebo plôch pre konečných odberateľov, ktorými sú predovšetkým upratovacie firmy, školy, reštaurácie, jedálne, výrobné podniky, úrady, ale i ambulancie, soláriá, a potravinárske prevádzky.

Okrem dodávok obchodného tovaru pre Vás môžeme pripraviť upratovacie plány, dezinfekčné programy, komplexné riešenia pre profesionálne práčovne a mnohé iné prekvapenia. Tovar Vám bude dovezený našimi autami, alebo Vás radi uvítame v maloobchodnej predajni priamo v mieste skladu.